środa, 16 maja 2012

Szach mat!

Z natury jestem właścicielką suchej cery. Bywają jednak chwile, kiedy w ciągu dnia moja skóra świeci się jakbym produkowała hurtowe ilości sebum. Jak sobie z tym radzę? Moim ratunkiem w takich chwilach są chusteczki matujące Wibo.

Kiedy w ciągu dnia zauważę, że moja skóra się świeci i wymaga poprawek - pierwszym krokiem jest przyłożenie jednej z takich chusteczek do twarzy. Bibułki dają efekt natychmiastowego zmatowienia. Po czymś takim mogę spokojnie poprawić makijaż jeśli zaistnieje taka potrzeba.
Bibułki są także przydatne w gorące dni lub przy wyjściach np do klubu -  kiedy się pocimy i chcemy usunąć cały syf z naszej twarzy. W przypadku zwykłych chusteczek wiązałoby się to z starciem makijażu. W tym przypadku nie musimy się o to martwić.

Bibułki otrzymujemy w tekturowym opakowaniu zawierającym 40 sztuk. Produkt do upolowałania w sklepach Rossmann.


Czy warto? Myślę, że tak. To moje drugie opakowanie. Bibułki spełniają swoją rolę. Najczęściej wystarczy mi jedna sztuka do poprawienia mojego wyglądu. W ekstremalnych wypadkach potrzebuję dwóch sztuk. Tak czy siak jedno opakowanie starczy mi na długi okres czasu. Nie zajmuje też dużo miejsca w torebce.
No i jeszcze jeden plus - cena - 5.69! Lubię to!

7 komentarzy:

 1. Miałam je zachęcona ceną, ale przy mojej mieszanej cerze się nie sprawdzają, nie lubię takiej papierowej, sztywnej formuły.Musiałam ich zużyć kilka do poprawy makijażu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok te się nie sprawdzają, a masz coś w zastępstwie? coś co lepiej działa?

   Usuń
 2. ja powinnam zainwestować w takie bibułki bo od siedzenia w klimie przez 8 h moja skóra wygląda średnio...

  OdpowiedzUsuń
 3. cena niska,wiesz nigdy nie próbowałam takich bibułek.
  Chociaż miałam problemy z nadmiarem sebum.Może warto sobie kupić ;)

  Dziękuję za odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę że piątka wydana na coś takiego będzie raczej udaną inwestycją :) W końcu jeśli już się męczymy z makijażem to dobrze by było, aby się utrzymał na twarzy cały dzień

   Usuń
 4. Zaprosilam cie do konkursu :) zajrzyj na mojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oo dzięki! teraz u mnie pora na wypieki ale wezmę chętnie udział!

   Usuń